Sneaker Ayakkabı

Kız çocukları için aklınıza gelebilecek her çeşit ve modelde ayakkabı Lumberjack’te! Ayakkabı üretiminde dayanıklılığın adresi Lumberjack, konu çocuklar olunca her zamanki gibi kaliteden ödün vermiyor. Minik hanımların ayaklarına uygun, onlar koşarken ayağının rahatlığını ön planda tutan sneaker modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Devamı...

Kız çocuk sneaker modellerinde modayı takip eden Lumberjack, klasik beyaz sneaker’lardan bağcıklı sneaker’lara, kolay giyilebilen cırt cırtlı modellerden, fermuarlı olanlara kadar her çeşit sneaker’la kız çocuklarının kalbini fethetmeyi başarıyor. Parkta oynarken arkadaşlarının fark edeceği, okulda uzun saatler ayağının konforlu kalacağı sneaker modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Minik hanımefendilerin zevkine uygun sneaker modelleri, renkli detaylarıyla onların ilgisini çekmeyi başarıyor. Kız çocuğu için ayakkabı seçimi yaparken tercihinizi genişleyeceğini düşünüp tam numara almak yerine yarım ya da bir numara büyük modellerden yana kullanabilirsiniz. Bu sayede hareketli miniğiniz koşup oynarken aklınız onun ayak sağlığında kalmaz. Her zaman onun için en iyisini düşünürken Lumberjack’in kaygılarınızı alıp götürmesine izin verin. Onun için en uygun sneaker modelini hemen seçin, uygun fiyatlı modellerde kargo bedava seçeneğiyle satın alın. Beğendiğiniz modeli favoriler listesine ekleyip daha sonra listeniz arasında seçim de yapabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza uygun kız çocuk sneaker modellerini Lumberjack’te bulmanız mümkün.

Kız Çocuk Sneaker Ayakkabı

Kadın, erkek ve çocuk kategorileri altında yüzlerce ürün sunan ve kurulduğu 1979 yılından bu yana rahat ve dayanıklı tasarımları ile milyonlara ulaşan Lumberjack, kız çocuk sneaker ayakkabı modelleri ile tam not alıyor. Kız çocuklarınız için aklınıza gelebilecek tüm modelleri Lumberjack kız çocuk ayakkabı grubunda bulabilirsiniz. Kız çocuk ayakkabı kategorisinde sneaker ayakkabıların yanı sıra her stile hitap eden renk seçenekleri ile kız çocuk slip on ayakkabı modelleri, yürüyüş ayakkabısı tasarımları bulunuyor. Rahat formları ile gittikçe daha popüler hale gelen slip on ayakkabılar etekleri, elbiseleri mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Slip on veya sneaker ayakkabılar kot pantolon ve şortlarla da uyum gösteriyor. Bağcıklı veya bağcıksız yürüyüş ayakkabıları esnek ve yumuşak yapıları ile dikkat çekiyor. Bot modelleri ise soğuk kış günlerinde çocuğunuzun ayaklarını sımsıcak tutuyor. Bantlı, bağcıksız veya bağcıklı tasarımlar tercih alanınızı genişletiyor.

Kız çocuk sneaker modelleri sayesinde ise çocuklarınız yorulmadan diledikleri gibi eğleniyor. Koşarken, oyun oynarken ayakların rahatlığını ön planda tutan sneakerlar, ev ayakkabısı rahatındaki kusursuz kalıpları ile ayakları sarıyor ve çocukların güvenle adım atmasına yardımcı oluyor. Kaymaz tabana sahip modeller, üzerine titrediğiniz çocukların güvenliğini destekliyor. Kolay giyilip çıkarılabilen ayakkabılar siz yanlarında değilken çocuklar için rahatlık vadediyor. Lumberjack, çocuklara özel ayakkabı tasarımlarında da kaliteden taviz vermiyor. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen ayakkabı çeşitleri ile çocuklarınız gün boyunca özgürce oyun oynuyor.

Kız Çocuk Sneaker Modelleri

Lumberjack çocuk sneaker modelleri zengin renk alternatifleri ile miniklerin kalbini fethediyor. Klasik beyaz sneaker ayakkabı modelleri sadelikten hoşlanan miniklerin dikkatini çekiyor. Beyaz sneaker ayakkabılar okulda, parkta veya sokakta her renk giysi ile mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor. Pembe, yeşil, kırmızı ya da mavi gibi canlı renklerde tasarlanan kız ve erkek çocuk sneaker ayakkabı modelleri ile cıvıl cıvıl kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah ya da lacivert gibi koyu renklerle canlı renkleri birleştiren çok renkli modeller de sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Lumberjack, bağcıklı, düz ya da cırt cırt bantlı çocuk, erkek, kadın sneaker ayakkabılarıyla alternatiflerinizi artırıyor. Bağcıksız ayakkabı modelleri kolay bir şekilde giyilip çıkartılması nedeniyle küçük yaşlardaki çocuklar için de ideal seçimler oluyor. Bağcıksız ayakkabılar gibi cırt cırt bantlı tasarımlar da pratiklik sunuyor. Ayrıca ayakkabıların arka kısmında bulunan çekme halkası ayakkabıyı giyerken küçük hanımefendilere konfor sunuyor. Yumuşak ve ayak hareketlerine uyum sağlayan üst kısım ve kaymayan taban, hem çocukların hem ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Böylece çocuklar gün boyu özgürce oyun oynayıp, enerjilerini dışarı çıkarabiliyor.

Kalın tabana sahip outdoor ayakkabıları andıran tasarımlar, zeminden gelebilecek soğuğu da önlüyor. Lumberjack çocuk sneakerları hava sirkülasyonuna izin veren materyali sayesinde, minik ayakların kuru kalmasına da izin veriyor.

Kız Çocuk Sneaker Fiyatları

Çocuklar için ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurların başında kalite, dayanıklılık ve rahatlık geliyor. Kalite ve dayanıklılık ayakkabının uzun süre yıpranmadan ve deforme olmadan kullanılmasına olanak tanıyor. Kaliteli materyal aynı zamanda ayak sağlığı için de önem taşıyor. Rahatlık için ise en önemli kriterler arasında ayakkabının kalıbının ve numarasının çocuğunuzun ayaklarına uygun olması yer alıyor.

Ayakkabı numarasına karar verirken, ayak parmaklarının ve topuk kısmının ayakkabının iç kısmına dayanmadığından emin olmanız gerekiyor. Ayakkabının genişleyeceği düşünüp tam numara almak yerine, yarım ya da bir numara büyük seçim yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuz koşup oynarken, ayakkabının yeterince genişleyip genişlemediğini ve çocuğunuzun ayaklarını sıkıp sıkmadığını düşünmek zorunda kalmazsınız. Dar ve ayakları sıkan ayakkabıların ayak sağlığını da olumsuz etkilediğini aklınızda bulundurmalısınız.

Çocukları için her zaman en iyisini ve en kalitesini isteyen ebeveynler, Lumberjack kız çocuk ayakkabı grubunda aradıkları modeli rahatlıkla buluyor. Bağcıklı, cırt cırt bantlı, düz, tek renkli ya da çok renkli sneaker ayakkabı modelleri minik ayaklar için maksimum konfor vadediyor. Okulda, sokakta veya eğlenceli organizasyonlarda rengarenk giysileri tamamlayan Lumberjack sneaker ayakkabılarla, miniklerin hayal dünyasına hitap ediyor. Siz de çocuğunuz için en şık ve en rahat ayakkabı modelini, Lumberjack’te bulabilirsiniz. En uygun Lumberjack kız çocuk sneaker ayakkabı fiyatları ile beğendiğiniz ayakkabıya rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Yazıyı gizle

Görüntülenme tarzı:

Toplam ürün sayısı: 7

Filtrele

Renk’e göre filtrele

Fiyata göre filtrele